TRADYCJA
FOTO-HISTORIA
MŁODZIEŻ
EGZAMINY
DZIAŁALNOŚĆ
LOSOWE FOTKI
Gazetka
Gimnazjalna Rozgłośnia Dobrej Nowiny

     Na początek odrobina "współczesnej" historii radiowęzła. W pierwszych latach działalności zajmowali się nim Arkadiusz Lenart oraz Rafał Bielecki. Natomiast w roku szkolnym 2016/2017 pałeczkę po starszych kolegach przejęli uczniowie z obecnych klas III. Radiowęzeł jest naprawdę bardzo potrzebny, ponieważ zamiast biegać po klasach z ważną informacja, raz przekazana wiadomość dotrze do każdej sali w mgnieniu oka. A teraz kilka ważnych osobowości związanych z radiowęzłem
    Dj'ami, a raczej ludźmi od czarnej roboty tj. umilania muzyką przerw oraz zajmowaniem się radiowęzłem od strony technicznej są Marcin Michalczyk, Adam Szewczyk, Mateusz Palus, Jakub Ambroszczyk. Do ich obowiązków należy także, aby głośniki w każdej klasie były włączone, gdy jest to potrzebne. Głównymi speakerkami są: Wiktoria Fornal, Kamila Łabuzinska i Kinga Piekielnik.
    A teraz krótki opis radiowęzła. To malutkie, urokliwe pomieszczenie z którego zostajemy poinformowani o różnych ważnych dla nas treściach, ale także możemy zrelaksować się muzyką na przerwach, nie myśląc przez chwilę o zbliżającym się sprawdzianie. Trzeba przyznać, iż jest to też bardzo dobre miejsce, w którym można oderwać się od szkolnego gwaru i porozmawiać. Oczywiście radiowęzeł odwiedza wielu "turystów" i zaproszonych gości więc powyższe role bardzo rzadko, ale czasem się zmieniają.
    A więc podsumowując od piwnic gdzie znajduję się radiowęzeł aż po szczyt szkoły naszym relaksem oraz dostarczaniem zawsze świeżych wiadomości zajmuje się klasy III za co serdecznie dziękujemy.
:) Wiki, Łobuz i Kinia :)