MENU WITRYNY
RODO
E-DZIENNIK
DOKUMENTACJA
WŁADZE SZKOŁY
SPONSORZY
TRADYCJA
OPIEKA
PEDAGOG
LOGOPEDA
DYDAKTYKA
EGZAMINY
SPORT
MULTIMEDIA
POMAGAMY
REKLAMA
Gazetka

Tu Szkolne radio FM

    Drodzy Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie. Witamy Was serdecznie w imieniu naszego szkolnego radia. Już od miesiąca mamy przyjemność dzielić się z Wami efektami naszej pracy. Zapewne słyszeliście nie raz nasze codzienne serwisy informacyjne, przygotowywane przez nas na różne okazje. Cel jest jeden: sprawić, aby w naszej szkole obchodzone były nie tylko najważniejsze uroczystości, ale również te czasami półoficjalne święta.
   W redakcji Szkolnego radia FM możecie spotkać Kamila Salamagę, Kamilę Jaworską, Przemka Dybalskiego, Weronikę Pytlos, Janka Owczarka, Łukasza Szymańskiego, Klaudię Borończyk, Marcina Kabałę, Wiktorię Ziębę, Adę Stańczyk, Ilonę Mijas i Izę Bernas. Nad całością czuwa nasza pani opiekun - Izabela Jakubowska. Aby nasze działania były choć trochę zbliżone do prawdziwego świata mediów nawiązaliśmy współpracę z dziennikarką krakowskiego radia Tok FM panią Pauliną Nawrocką Olejniczak. W piątek 1 grudnia odbyło się spotkanie w naszej szkole z panią Paulina, podczas którego mieliśmy okazję poznać choć malutki wycinek pracy prawdziwego dziennikarza radiowego.
   Spotkanie było bardzo sympatyczne i owocne, ponieważ wiele cennych wskazówek i rad przekazała nam pani Paulina, z których od razu skorzystaliśmy. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowania pierwszej audycji tematycznej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia. Audycję tą będziemy mogli wysłuchać przed świętami w szkole, a zapis nagrania umieścimy także na stronie internetowej szkoły. Mamy nadzieję, że nasze pomysły przyjmowane są przez Was z entuzjazmem. Na zakończenie życzymy Wam miłego odbioru no i oczywiście – do usłyszenia!
Redakcja Radia FM
PROJEKTY w SP Żarnów
ARCHIWUM GIMNAZJUM
Już 46120305 osób odwiedziło naszą stronę od 2012.02.09
CZAS
Dziś jest piątek
2022-07-01
LOSOWE FOTKI
MŁODZIEŻ
ŻYCIE SZKOLNE
PARTNERZY
bip.zarnow.tensoft.pl
www.zarnow.eu
www.lkszarnow.pl
ZSZ ZARNÓW
DOŁACZ DO NAS
nk
KONKURS
szkolazklasa